PIT 37 jak wypełnić?

PIT 37 to najpopularniejszy z formularzy PIT. Przeznaczony jest dla osób, które swój jedyny przychód uzyskały z tytułu umowy o pracę, umowy zlecenia, emerytów oraz rencistów. Jeśli pracujesz na etacie, nie prowadzisz działalności gospodarczej to najprawdopodobniej będziesz rozliczał się właśnie z użyciem PITu 37. A czy na pewno? Pobierz program i sprawdź.

Formularz PIT 37 dostępny jest w programie pity – kliknij:


>> Pity 2016/2017 <<

Zamieszczony program pozwoli rozliczyć się nie tylko na formularzu PIT37 ale i innych formularzach jeśli więc konieczne będzie wypełnienie innego zeznania, program pomoże Ci to zrobić.

Program zadając serię pytań użytkownikowi podpowiada jak należy się rozliczyć, to najbezpieczniejsza metoda na poprawne wypełnienie PITu. Jest to też najszybsza metoda rozliczenia PITu, masz PIT 11? Wpisz dane do programu a ten wspólnie z Tobą rozliczy Twoje zeznanie roczne.
Formularz, druk PIT 37 interaktywny (PDF)
Jeśli jesteś osobą doświadczoną w wypełnianiu PITów nadal możesz skorzystać z programu. Można z niego skorzystać aby potwierdzić swoje własne obliczenia. Ostrożności nigdy za wiele a wypełnianie PITu 37 w komputerze jest szybkie i łatwe. Zamiast wypełniać PIT na papierze, wpisz dane do formularza interaktywnego i pobierz gotowy PIT do wydrukowania (lub do rozliczenia przez Internet jeśli zmienisz zdanie).

Pobierz program PIT Format by wypełnić formularz PIT 37:


>> Pity 2016/2017 <<